Dreams Come True

Mým cílem je cesta k naplňování mého a Vašeho životního poslání.

V okamžik, kdy jsem pochopila, že je možné realizovat si své sny, se mi život obrátil k lepšímu. Získala jsem tak víru a naději v lepší, šťastnější a laskavější svět.

Sny jsem měla už jako malá holka, chtěla jsem být tanečnicí a to jsem si v dospělosti splnila, proto je pro mne tanec něco výjimečného - tanec byl první vědomý důkaz toho, že je možné realizovat své sny a vize. Každý člověk je zázrak, každý člověk má své poslání a talenty, se kterými má možnost tvořit svět krásnějším. Pro mne jsou sny a vize zásadní, nacházím v nich smysl života. Pomocí mého životního a tvůrčího příběhu Vám chci zprostředkovat tu tajemně kouzelnou esenci, která pak z toho vyplývá. Sny a vize tu jsou pro nás v podobě doslova pohádkové, a přitom reálné kouzelné hůlky, se kterou stačí mávnout a my se stáváme kouzelníky vlastního života.


Freela dance

„Myšlení je nejhorší chyba při tanci, kterou může tanečník udělat. Musíte tanec cítit“.
                                                                                                               Michael Jackson                                                                                                   

 

Freela Dance je nejen můj vlastní nový, originální taneční styl, je pro mne něčím víc - zhmotněním odvahy, kreativity a cesty, kterou jsem ušla k tomu, abych si dovolila realizovat život takový, jaký mi byl dán. Bez masek, nálepek, sociálního děditství či nevědomého systému. Jasný, čistý, zářivý život jako Slunce na obloze bez mráčků. S odvahou a silou žít pravdu a radost.

Když jsem před lety vedla komerčně úspěšnou taneční školu, nebyla jsem dlouhodobě spokojená. Bylo ve mne prázdno, nebavilo mne dívat se do zrcadla a opakovat stále dokola ty samé pohyby, připadala jsem si jako cvičená opice ve svěrací kazajce. Chtěla jsem být v projevu svobodná. V té době jsem ještě nevěděla, jak to zrealizovat, ale byla jediná možnost, jak to odstartovat. Skončit s tím, co mi nefunguje, a vykročit do neznáma a hledat a najít to, co mne volá, co cítím ve svém srdci, hnána intuicí a hladem po svobodě. Hledání, zkoumání, objevovaní mi trvalo pár let, nebylo to jednoduché, měla jsem taky tendence vracet se k tomu starému, sice nefunkčnímu, ale známému. To už tak někdy bývá. Naštěstí zvítězila moudrost nad vychytralostí a láska nad strachem. Se sny se rodíme, jsou v nás odjakživa, někdy je udusíme, tak, že už si na ně těžko rozpomínáme. Myslím si, že to můžeme změnit. Jít přímou cestou k cíli, žít své sny a pomáhat druhým jejich sny realizovat. To je cesta vědomé společnosti. To je obraz šťastných lidí. To je Freela Dance.

 ROZTANČENÝ ŽIVOT -  TO JE FREELA DANCE

 

 


Journey with Luna

Potkala jsem život i smrt, dobré i zlé lidi, utrpení i radost, lásku a nenávist, navštívila jsem nebe i peklo a moře, které miluji… Co jsem se ze všech zkušeností o životě naučila?

 

Život – to je energie. Její kvalitu určujeme svou myslí a svými činy. My tvoříme tento svět. V roce 2008 mi přišla vize vytvořit karty a za téměř deset let jsem je dokončila. Obsahují mé učení, poznání, moudrost, kreativitu, vize a lásku. Tvořila jsem je pro Vás. Obsahují 81 obrazů mystického symbolismu a inspirativních textů. Citát, symbolika, motivační cvičení a poslání posiluje Vaše pozitivní vibrace, pomáhají Vám ve Vašem fyzickém i psychickém zdraví, podporují Vaši individualitu a Vaše neochvějné rozhodnutí naplno se projevit skrze Váš autentický a radostný život.

 

2. Egyptská kočka
6. Vědma
78. Zářivý Egypt
79. Bytosti
80. Osvícení partneři
81. Obrozený Faraon
77. Zrození světa
76. Blaženost
75. Předurčení
74. Pocta Slunci
73. Průvodci
72. Nový život
71. Splněné sny
70. Šamanka
69. Velekněz
68. Moře
67. Intuice
66. Duhový strom
65. Síla přírody
64. Léčivé ruce
63. Self-made Man
62. Nejvyšší frekvence
61. Meditace
60. Amor
59. Nová dimenze
58. Zažehnutí
57. Vědomý hráč
56. Civilizace
55. Modrý astrolog
54. Archanděl Michael
53. Telepatie
52. Zlatý Fénix
21. Láska
50. Hvězda
49. Zen
48. Královna včel
45. Naplnění osudu
29. Židovská princezna
47. Rituál
46. Zasvěcení
44. Motýli
43. Vědomí
42. Zázrak
41. Osvícení panovníci
40. Cesta
39. Sebevědomí
38. Něha
37. Mystická Praha
36. Domov
35. Vzestup
34. Malířka
33. Osudoví partneři
32. Medvěd s princeznou
31. Mír vítězí
30. Čas
28. Aura lásky
27. Král Slunce
26. Šamanské sestry
25. Bílý jestřáb
24. Královna lesa
23. Rodina
22. Převozník
21. Štěstí
20. Rovnováha
19. Boží oko
18. Delfíni
17. Hora
16. Kříž
15. Král
14. Královna
13. Princ
12. Princezna
11. Dítě
10. Buddhovo kolo
9. Mág
8. Blíženci
7. Klíč Luny Isis
1. Zrození bohyně
5. Bílý jednorožec
4. Červený drak
3. Sjednocení