Free La Dance

Co je Free La Dance?

Free La Dance je esence svobody, seberealizace, vědomého života, tvořivosti.
Free La Dance je originální metoda osobního rozvoje propojená především s uměním, arteterapií, psychologií, meditacemi, a dalšími technikami a naukami.


Free La Dance nabízí čtyři základní programy:

Lektorský kurz:

Tento kurz je určen pro poradce, životní trenéry, kouče, učitele a jiné profesionály, kteří se chtějí naučit technikám Free La Dance, aby pomohli svým klientům odemknout sílu jejich potenciálu.

Zážitkový seminář:

Je určen pro každého, kdo se potřebuje intenzivně a báječně odreagovat, odstranit stres a nabrat nové síly a novou inspiraci do života. Cílem tohoto semináře je dosažení harmonie těla a duše.
Nejbližší akce

Teambuilding:

Pomáhá týmu rozvíjet spontánní kreativitu, vztahy blízkosti a vzájemnosti, sebevědomí, přináší navíc každému účastníkovi uvolnění a úplně nové, inspirativní hluboké prožitky. Objevte nové, - novými způsoby!

Speciální nabídka:

White Shaman – artist musical group
je hudebně-taneční skupina, která rozzáří každý večírek a každou společenskou či firemní akci. A také třeba každý festival, každou promo akci... Vytvoříme právě pro Vás úchvatný svět plný fantazie, umění, hudby, tance, exotiky...

Zaujala Vás některá z nabídek? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Kontaktujte nás

Aktuálně připravujeme

Free La Dance LEKTORSKÝ KURZ od ledna 2020 v Praze

LEKTORSKÝ KURZ:

Získáte osvědčení o koučování života metodou Free La Dance.
Pomozte originálním a účinným způsobem svým klientům při jejich léčbě a terapii, pomozte jim snižovat stres a projevovat jejich životní potenciál a naplňovat jejich sny pomocí tance, relaxačních technik, afirmacemi, vizemi, sny a dalšími.

S čím budeme pracovat:

  • S psychologií - například jak používat sílu myšlení a vnitřní nastavení ve vztahu k sobě samému a svému okolí.
  • Jak využít techniky Free La Dance ke zvýšení pocitu štěstí, k zvládnutí emocí, snížení stresu a také k odstranění emoční bolesti.
  • Jak klientům pomoci cítit se sebevědomě při tvorbě umění a jak jim napomoci vytvářet hmatatelný obraz jejich vizí a snů.
  • Osvědčené postupy, krok za krokem, včetně afirmací, vizí/snů, mandal, meditace s průvodcem aj.

Kurz je zakončen písemnou a praktickou zkouškou. Po úspěšném završení kurzu získáte Certifikát – „Lektor Free La Dance“ s licencí-oprávněním vyučovat pod názvem Free La Dance po dobu 3 let. Poté si můžete svou licenci prodloužit.

Cena kurzu: 33.000 Kč (částku je možné rozdělit do 3 splátek)


Začínáme v říjnu 2020!

Přihlášky přijímáme do 1.8.2020.  V prvním kurzu je maximální počet 26 vyškolených lektorů.

Staňte se prvními lektory Free La Dance a měňte své a životy  Vašeho okolí k lepšímu.