TOUCH OF THE UNIVERSE

 


Vítám Vás ve světě plném fantazie, umění, krásy, mystiky a splněných snů. Jsem umělkyně, vizionářka, milovnice slunce, moře, dobrého jídla, hudby, tance. Mé životní poslání je vytvořit ráj na zemi s láskou, soucitem, hojností, hravostí a svobodou. Život je můj největší učitel, který mne učí moudrost a to, co je skutečně důležité a funkční.

Skupinové výstavy, 1998 - 2018 

Divadlo pod Palmovkou, Praha

Gallery Paleta, Karlovy Vary

Divadlo Skelet, Praha

Makromolekulární ústav, Praha

Loreta, Kosmonosy

Jazzová sekce, Praha

ABF, Praha

Staroměstská radnice, Praha

Topičův salon, Praha

Samostatné výstavy

Radost FX, Praha, 2018

Gallery Velryba, Praha, 2018

Gallery Školská 28, Praha, 2017

Jazzová sekce, Praha, 2016

Kávovárna Lucerna, Praha, 2015

Zámek Benátky nad Jizerou, 2000

1998 - 2002:  Střední soukromá škola uměleckého designu - obor: Užitá malba

2004 - 2015:  Certifikát ORIENTAL DANCE ACADEMY - Mila El Kral, Lektorka břišních orientálních tanců

2005: Exotic Oriental - Bollywood-oriental, Spanish-oriental, Afro-oriental...

2015: ACZ - Lektor dalšího vzdělávání

 

Osobní rozvoj: Meditace, Holotropní dýchání, vizualizace, rozvíjení vlastních schopností a technik Freela Dance, Meditace běhu, Luna Isis Energy - Touch of the Universe, Journey with Luna - motivační karty

Reference

 

 

JOSKA SKALNÍK - malíř a grafik

Tvorbu Luny sleduji již delší dobu. Její obrazy jsou otiskem jejího bohatého života prodchnutého mysticismem, meditací, emocemi, fantazií…

Zvláště v posledních obrazech se setkáváme s apelem na poetismus, což je mi osobně nejbližší.

Přeji jí mnoho inspirace, je na dobré cestě.

Monika Hauptvogel

Školitelka a koučka

”Výstava Gold and White pro mě byla naprosto fascinující. Obrazy se mi líbily na první pohled, nicméně čím více jsem se na obrazy dívala a čím déle jsem byla v nich, uvědomovala jsem si a cítila jsem jejich velikost, hloubku a energii, která je z obrazu cítit a dokáže naplnit radosti, klidem a harmonii."

Martin Chocholoušek

právník

„Dílo umělkyně Luny Isis znám jen krátce, ale velmi mě zaujalo. Její aktuální výstava gold & white pro mě byla seznámením se s poutavými uměleckými díly, která člověka nutí k snivému zamyšlení.“

Michal Turek

muzikant

Jakoby se zdálo, že si vždy vytáhnu tu správnou kartu k tématu které zrovna řeším, a pak je vidět že se to nezdá, že když karty opravdu vykládám, až když to cítím, tak jsem mile překvapen jak to funguje. Líbí se mi motivační cvičení, která jsou někdy celkem výzvou, neboť nutí tazatele k projasnění problému právě jím samotným, což je často to, před čím člověk uhýbá. Karty mi již několikrát pomohly, jsou mi hodnotnou inspirací... díky.

Vojtěch Kotouč

IT Specialist

Vždy se mi líbil onen kvantový stav neurčitosti před vytažením jedné z důkladně vlastnoručně zamíchaných karet. Ať už při hře či později při výkladu tarotových karet. Karty z dílny Luny Isis pro mě představují přátelskou, laskavou a hravou alternativu k obvyklým mariáškám a tarotům. Původně jsem karty pořídil jako dárek pro maminku, ovšem nakonec jsem v nich naše každodenního společníka na duchovní i praktické cestě.

Alex Merricks

California, Cognitive Fitness Development

Luna Isis je pravá inspirace v tanci. Když jsem poprvé viděl její představení, bylo mi jasné, že jde o mimořádný talent. Sledovat její tanec plní duši štěstím a radostí. Vzbudí inspiraci v srdci tím, jak je vidět a cítit její vášeň v pohybu. Stačí jedno představení a vy se také zamilujete do této úžasné umělkyně.

Dagmar S – karty Cesta s Lunou

Z motivačních karet od Luny na vás dýchne opravdová a upřímná láska, duchovno, éterično, chuť napomoci druhým, potřeba vylepšit svět. Karty jsou samy o sobě uměním. Děkuji, Luno!

Václav

přednáška Luny Isis

Večerní přednáška byla skvělá - Přesto, že mi je už 61 let mě silně oslovila a mnoho ukázala, co bych ještě mohl.

Pavlína

přednáška Luny Isis

Pro mne byla přednáška  velkou inspirací k zamyšlení se nad svým životem.

Naďa Eretová

šéfredaktorka redakce školství ve společnosti Wolters Kluwer ČR

Výjimečná, poetická, pozitivní, povznášející, motivující, nezařaditelná, inspirující a překvapující, taková je tvorba Luny.

Jana

přednáška Luny Isis

Přednáška byla příjemná a pozitivní. Bylo by jednou hezké, abychom byly všichni šťastní.

Luděk

přednáška Luny Isis

Fajn, uvědomil jsem si, jak sám sebe ve svých skutečných přáních opomíjím.

Eva

přednáška Luny Isis

Byla jste úžasná, pravdivá. Jste člověk s velkým Č. Prožila jsem něco podobného.

Karla

přednáška Luny Isis

Děkuji, prošla jsem si podobným příběhem, po této přednášce mám pocit, že se budu moc sama posunout. Nejen ve svém osobním životě, ale i ve své tvůrčí práci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně ŠTĚSTÍ a úspěchů.