ŽIJTE SVÉ POSLÁNÍ

Vítám vás v mém online kreativně vzdělávacím kurzu „ŽIJTE SVÉ POSLÁNÍ“.

PRO KOHO JE KURZ URČEN
  • Pro ty, kteří hledají smysl svého života.
  • Pro ty, kteří vnímají, že potřebují v životě udělat změnu, a nevědí jak.
  • Pro ty, kteří nejsou spokojení se svým tělem a potřebují si zvýšit sebevědomí.
  • Pro ty, kteří chtějí od života maximum.
  • Pro ty, kteří věří v sílu svých snů.


O ČEM KURZ JE
  • Ujasníte si, jaké je vaše životní poslání a jak ho naplno žít.
  • Stanete se součástí lidí, kteří chtějí od života jen to nejlepší a jsou ochotni pro to něco udělat.
  • V kurzu se můžete těšit na mnoho videí s inspirativními osobnostmi. 
  • Projdeme si dohromady cvičení - každá lekce obsahuje 3 cvičení, pro jednoduché pochopení tématu - vedoucí k rozvoji vašich dovedností a seberealizace.
  • Těšit se můžete na bonusová videa: tanec, obrazy, můj životní příběh a rozhovory se zajímavými osobnostmi… bojovníky Světla.


Jmenuji se Luna Isis. Vytvořila jsem pro vás unikátní inspirativní a iniciační kurz. Je sestaven z mých životních zkušeností, spirituálních a uměleckých prožitků a dalších poznání, které mi ukázaly TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:, že jen ten člověk, který vědomě a naplno prožívá své vlastní jedinečné poslání, dojde v každém okamžiku k naplnění svého života láskou a radostí. Nalezení svého osobního poslání je zároveň pro jedince nezbytnou podmínkou pro jeho psychické a fyzické zdraví, pro schopnost čerpat novou energii a novou inspiraci.

Člověk, který zná a žije své poslání, je zkrátka člověk svobodný a hluboce šťastný za všech okolností.


My lidé v sobě máme (bohužel ve většině případů skrytý, nevědomý) obrovský potenciál - sílu žít svůj vlastní nenapodobitelný nádherný život. Takový, který je plný krásy, hojnosti, fascinující přírody a absolutního vnitřního blaha, život, kterému říkáme Ráj na zemi.

Svým kurzem vám pomohu objevit vaše osobní poslání, tento váš Ráj, kde budete mít zdravý, láskyplný a sebevědomý vztah sami k sobě. A tím následně získáte i harmonické vztahy k veškerému vašemu okolí a úspěchy v tom, v čem jste dobří, ba co víc než dobří – jedineční. To pak bude mít bezpochyby svůj pozitivní přesah pro celou společnost.

Vydejte se se mnou na Cestu, kde můžete objevit poklady svého Já. Ráda budu Vaší průvodkyní...

Žít své poslání, je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Získáte tak vše, co jde od života získat.Registrace a objednání kurzu

Zbůsob platby
Cena kurzu: 2500 kč

Objedávkou souhlasíte s obchodními podminkami