Jsme hudebně-taneční skupina ve stylu ambientu, house music, ethna, šamanské hudby s prvky jazzu a funky. Vytváříme umělecký rituál plný energie, která Vás zanese do víru vášně, radosti, vznešenosti a čistého rebelství.


Video na Youtube ke shlédnutí zde: White Shaman - Artist Musical Group

„Tvoříme Vaše večírky, eventy, festivaly, veletrhy, party, jako něco božanského.Členové White Shaman


Luna Isis – frontmanka kapely a tanečnice

Luna Isis je kreativní vizionářka. Maluje, tančí, píše, a předává tak lidem inspiraci a své vize prostřednictvím své unikátní tvorby. Její tvůrčí aktivita se projevuje zejména těmito originálními projekty pro veřejnost: CHCI ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ je zcela nový online kurz, jenž pomáhá probouzet váš životní potenciál, s FREE LA DANCE – Academy Of Self Knowledge se naladíte na svou vnitřní podstatu. V MOTIVAČNÍCH KARTÁCH – KLÍČ SISIANUL objevíte 81 obrazů mystického symbolismu, které autorka citlivě doplnila o motivační texty plné inspirativních otázek, citátů, hluboké symboliky a duševní iniciace. Luna Isis je také frontmankou a tanečnicí v hudebně-taneční skupině WHITE SHAMAN – artist musical group, která Vás zavede do džungle i do vesmíru, na divokou party a do hlavně do samotného nitra Vašeho srdce. Probudí ve Vás vášnivou fantazii, se kterou se protancujete oceánem pravé mystické rozkoše. Život je něco, co se nedá naučit. Život je potřeba žít, a to vědomě. Luna IsisKarolina Beyond - zpěv

Její tvorba se dá nazvat jako "hudba pro duši" nebo "vnitřní hudba". Skládá autorské písně, věnuje se intuitivnímu zpěvu, zpívá také mantry a posvátné písně světa. V současné době nejčastěji vystupuje a nahrává s duem Plynutí (zpěv a klávesy, nadčasová intuitivní improvizace). Na skupině White Shaman mně přitahuje svěžest spojená s hloubkou.
Další projekty: Inner voice (s Petrem Piňosem),
Beyond memebranes (videoprojekce P. Kopecký)
Elements (videoprojekce a tanec M. Papajiková)
Rajská zahrada (mantry a posvátné písně)
Vystupovala např s Kamilem Holubem a Michalem Hamanem (percusse) nebo skupinou Létající koberec (trans drums). Věnuje se také filmové hudbě.
Vydaná CD:
Plynutí, 2016
Inner voice, 2015
Rajská zahrada, 2010

Miluji svůj život
Karolina BeyondLev Rybalkin – klávesy, aranž

Lev Rybalkin vystudoval klavír na speciální hudební škole při ministerstvu kultury v Kišiněvě, kterou ukončil v roce s diplomem opravňujícím k činnosti koncertního mistra, poté začal studovat hru na klavír a varhany na hudební akademii v St.Peterburgu. Koncertoval s různými hudebními projekty pod agenturou Roskoncert. Přestěhoval do Prahy, kde se stal brzy jedním z  nejvyhledávanějších klávesových hráčů, producentů a aranžérů. Následně dlouhou dobu působil ve Spojených státech a západní Evropě, kde spolupracoval mimo jiné s Roy Orbisonem, The Platters, Beverly Reed a Vivian Vance Kelly a také zde například účinkoval v Broadway show. Absolvoval koncertní evropská turné s celosvětově známými osobnostmi jako Paul Jones (Manfred Mann) neboTony Sheridan. Na domácí scéně spolupracoval například s Blues Bandem Luboše Andršta a účinkoval v projektu No Guitars. Koncertuje jako host se skupinou Burma Jones Bohouše Josefa a rockové zpěvačky Tanji.V Zúčastnil se světového turné Marty Kubišové a koncertoval i s mnoha dalšími předními umělci v České republice - Marií Rottrovou, Věrou Martinovou a dalšími.  Se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou spolupracuje řadu let. Dále spolupracoval s Hiramem Bullockem, s švýcarskou zpěvačkou Tanjou Dankner, spolu s jamajským basistou Leonem Duncanem (Monti Alexander) se podílel na projektu C-Breeze. Koncertuje jako host v mezinárodním seskupení „Konstantin Ruchadze Band - Amsterdam Beyond“ (CZ/NL/RU) a Eichler Fusion Trio se solistou Lesterem Chapmanem (Trinidad-Tabago), doprovázel se symfonickým orchestrem kanadskou zpěvačku Alannah Myles.Ivo Charitonov – zpěv a brumle

Ivo Charitonov je dlouholetý hráč na brumli, didgeridoo a zpěvák alikvótních tónů. Hře na brumli se věnuje již cca 23 let, hře na didgeridoo a hrdelnímu zpěvu podle tuvinské tradice cca 17 let. Na české hudebně-klubové scéně se poprvé objevil na přelomu let 1999 a 2000. Byl a je členem či hostem v několika kapelách, projektech (BRUM DRUM BAND, FACE 2 FACE, LÉTAJÍCÍ KOBEREC, LOUKA BAND, T-BREAK, TEMPORAL LOOP, UNITED HEADS), či soundystémech (GARDENZITTY SS, JAM SOUNDSYSTEM, THIRD HAND SS). Také je znám jako droprovodný hráč mnoha DJů různých stylů.Filip Alexander – instrumentalista

Tvoření hudby se věnuji 18 let. Počáteční prvky hip hopu a elektra následovala fascinace folkovou hudbou z různých částí světa. Fůzi těchto hudebních proudů okořeňuji metafyzickými prvky. Dělá mi radost tvořit hudbu pozvedající duši, což je podle mě jeden z mostů propojující jednotlivé členy naší kapely v unikátní hudební počin.


VJ Bee You - Barbora Šouláková 

studovala počítačové umění ve skotském městě Glasgow a nyní pracuje jako řešitelka projektu Národního ústavu duševního zdraví, který se zabývá vývojem a výzkumem aplikace ve virtuální realitě, napojené na biologickou zpětnou vazbu těla, pro relaxační a terapeutické účely. Současně je členkou uskupení vizuálních umělců FotonX. Promítáním obrazů se zabývá již 9 let od doby svého studia. Převážně spolupracuje s umělci elektronické hudby. Písně White Shaman jsou pro ni osobní a srdeční záležitostí. Přímo pro kapelu si nastavuje svá videa, aby doladila atmosféru už tak láskyplné hudby. Ve své tvorbě využívá statické obrazy, které rozpohybovává do rytmu hudby společně s videi, které jsou převážně její vlastní tvorbou. 


Cena základního vystoupení je od 33.000 Kč (kapela: Karolina Beyond, Ivo Charitonov, Lev Rybalkin, tanec: Luna Isis, VJ Bee You, DJ Romario) + 5.000 Kč zvukař. 

Kalkulace se různí na základě Vaší poptávky.

Kontaktujte nás o Vaší představě, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.